• Намалена цена
  • Неодамнешно
15cm*11.4 cm Ако јас Не сум Риболов... Автомобилот Стил Винил Оркестарот Автомобил Налепница S4-0189
zoom_in

15cm*11.4 cm Ако јас Не сум Риболов... Автомобилот Стил Винил Оркестарот Автомобил Налепница S4-0189

DEN 54.00 89.28

Количина на стоки
check Тековен


Ставете Чекор :
1.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен . Враќање и промена е сега на располагање.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.100% гаранции нови добра со добра состојба .Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка. Бидејќи фокус, па професионални. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање).Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм. Автомобилот Стил Винил Оркестарот Автомобил Налепница S4-0189
Овој производ е составен од три дела.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
Објектот Висина:
11.4cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
S4-0189
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена

Најдобри понуди..