• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 нови пристигнување снешко 11cm висок голема Антена Топки За Автомобил Антенски Декорација Симпатична Смешно Цртан филм Пена toppers
zoom_in

2017 нови пристигнување снешко 11cm висок голема Антена Топки За Автомобил Антенски Декорација Симпатична Смешно

DEN 141.00 287.04

Количина на стоки
check Тековен


1pcs новодојдени голема големина снешко Автомобил Антена Антенски Topper Топка
Место на вашиот авто антена, висат од вашиот автомобил огледало со затворени еластична кабелот или место на вашиот молив!

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
1.8inch
Име На Модел:
антена топката пилот
Објектот Должина:
1.8inch
Налепница Сместување:
Покривот
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
1.8inch
Бренд Име:
COCOBALLS
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Модел:
Слика
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
1.8inch
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ЕВА пена
Име:
антена топки

Најдобри понуди..