• Намалена цена
  • Неодамнешно
4PCS Предните и Задните Магла Светлина Покритие ЗА Субару Шумите SJ 2014 2015 година Светилка Хром Намали Комплет Foglight Стил Додатоци
zoom_in

4PCS Предните и Задните Магла Светлина Покритие ЗА Субару Шумите SJ 2014 2015 година Светилка Хром Намали

DEN 1370.00 1593.60

Количина на стоки
check Тековен

Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail. (Освен некои земји и APO и FPO) 2. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информации откако ќе се потврди на испорака.Време на испорака 7 до 35 дена Ако сакате побрзо превозот (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас Враќање 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3 : Производи и ставете делови треба да не контактираат на водата и поголем прашина во рок од 24 часа пред тие да се постигне најдобар лепливоста. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2 : пред да ја залепите на производот , утврдување на производот инсталација локација,тогаш раскина исклучи црвениот филм. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Карактеристики :
1) : автомобилски 3 M лепило вклучени
2) : Направени од квалитетен Материјал
3) : Одлична Декорација и Заштита
4) : Лесно да се инсталира
Предмети Слика&Detail
За нас Abaiwai авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Ставете површини треба да се чува апсолутно чиста и сува,чистење со крпа натопена во 50% алкохол е најдобар. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Добредојдовте на нашата куќа! Ние gaurantee квалитетот на нашите производи!!
кликнете најдете повеќе додатоци во нашата продавница
Инсталација!
1 : чистење површини.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
ABAIWAI
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Објектот Должина:
35cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
12cm
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
за субару шумарот
Објектот Дијаметар:
35cm
Материјал Тип:
abs хром
Предмет Тип:
Автомобил Стил
Модел, Име:
Светла за магла Декорација Рамка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Состојба:
100% Сосема Нов
Модел Година:
2013 2014 2015 2016 година
Количина:
4pcs/set

Најдобри понуди..