• Намалена цена
  • Неодамнешно
KOUVI Внатрешни работи Врата, Прозорец Стакло Префрлете се Намали за Контрола на Копчето Покрие Прстен Штекер Колекции ABS За Џип Renegade 2015 година
zoom_in

KOUVI Внатрешни работи Врата, Прозорец Стакло Префрлете се Намали за Контрола на Копчето Покрие Прстен Штекер

DEN 1249.00 1343.52

Количина на стоки
check Тековен

Pls проверете со вашата земја е прилагодено за Статистика за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Вашето целосно име
2.
Овој период е парцели подготвени во поштата чека за обработка.Вашата целосна адреса со вашиот Телефон Не
3.(И сите оригинални предмети неоштетени треба да биде во resalable состојба како пристигна) Buyes се одговорни за превозот со соодветна амбалажа. Ако сметате дека превозот цена е висока и не заслужуваат да се врати,pls контакт да се најде подобро решение.
KOUVI Внатрешни работи Врата, Прозорец Стакло Префрлете се Намали за Контрола на Копчето Покрие Прстен Штекер Колекции ABS За Џип Renegade 2015 2016 година
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Погодни за : 2015 2016 година Џип Renegade Предмет Тип : Прозорецот за префрлање панел покрие Материјал : не ' рѓосувачки челик/АБС Боја : Црна/Сина боја/сребрен Лесен за инсталација : 3 M Automative лепливи ленти се во прилог на Пакет Содржина : 4 ПАРЧИЊА/SET
Се Обрне Внимание
Она што за сопствени даночни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Pls ни е-мејл за да се добие комбинираат превозот попуст, и ние ќе брод од вашата стока во една парцела.
Како да се комбинираат превозот
Ако сакате да се купи повеќе од 5 предмети од нас и на почетната вкупно превозот цена е висока.
Можете да ги пратите информации околу подолу пат откако доби следење Бр.
кога да брод парцели
Обично ќе брод надвор парцели околу 5 работни дена, ако сите информации што е потврдено, па ни остави порака кога ќе цел :
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
-DHL : 1-3 работни дена
-ПРЕГЛЕДИ : 1-3 работни дена
-ЕМС : 2-5 работни дена
-Кина пост регистрирани воздух mail : 5-15days
Се вратат Сите предмети се продава од нас се сосема нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема consientiousness на наша страна.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
Објектот Должина:
1inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
KOUVI
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
ZYX8766
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип:
Лепак Налепница
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
категорија:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црно/Сино/Сребрена
Пакет:
4pcs/set
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик/ABS
Автомобил Производител:
Jeep

Најдобри понуди..