• Намалена цена
  • Неодамнешно
DEE Автомобил Додатоци Алуминиум педалот за гас кочница педалата за VOLVO XC90 НА 2015-2017,не се лизга на возилото плоча подлога автомобил налепници
zoom_in

DEE Автомобил Додатоци Алуминиум педалот за гас кочница педалата за VOLVO XC90 НА 2015-2017,не се лизга на

DEN 3398.00 4248.00

Количина на стоки
check Тековен

Автомобил Додатоци За VOLVO XC90 2015-2017 НА Авто Пренос Левата Рака Диск
Вклучуваат :
2 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото Материјал : Alumium Легура Инсталација : НЕ е Потребно Дупчење СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого!

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
4cm
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.3cm
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
DEE
Име На Модел:
TB-390
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Вид На Налепница:
Други
категорија:
на возилото
Материјал Тип:
Алуминиум Легура

Најдобри понуди..