• Неодамнешно
Метал Шест-посочи Ѕвезда Амблеми Значки Логоа
zoom_in

Метал Шест-посочи Ѕвезда Амблеми Значки Логоа

DEN 6000.00

Количина на стоки
check Тековен


Боја : Сребрена,Златна,Црна
Позитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга. Ве молиме љубезно ја напушти 5 ѕвезда НСД (Детални Продавачот Рејтингот) ако сте задоволни од нашите услуги и производи. Ве молиме ги споделите со нас вашиот проблем пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се осигура дека сите проблеми ќе се судрите ќе се реши брзо.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
PYRUNDA
категорија:
3D
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
5.5cm
Име На Модел:
CL-1241
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
Метал
боја:
Сребро Хром,Златна,Црна
is_customized:
Yes
MOQ:
50pcs
Electroplating технологија :
Хром Electroplate
Примена:
Функција :
Водоотпорен+Еко-пријателски
Метал тип :
Цинк Легура
Пакет тип :
OPP вреќа
Примена :
Decoratation

Најдобри понуди..