• Неодамнешно
CNSPEED Табличка Рамка За Фолксваген Голф 10-14 Табличка на Држачот за Монтирање Забавува Кука Заградата табличка рамка TT101094
zoom_in

CNSPEED Табличка Рамка За Фолксваген Голф 10-14 Табличка на Држачот за Монтирање Забавува Кука Заградата табличка

DEN 246.72

Количина на стоки
check Тековен


ТАБЛИЧКА на ДРЖАЧОТ за МОНТИРАЊЕ ЗАБАВУВА КУКА ЗАГРАДАТА ТАБЛИЧКА RELOCATOR РАМКА ЗАГРАДАТА ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф GTi 10-14 YC101094
Карактеристики Црна мат финиш Направени со висок квалитет T6061 Специјални Алуминиумски прав обложени, наместо црна насликани Лесна инсталација Нема вежба или измената се бара Завртка во од забавува област/дупка 8 монтажа дупки за да се обезбеди плоча ќе не блокира паркинг сензор или светлината Дојде со прилагодување на агол за плочи за да се следат линијата на браник Пакет Вклучуваат 1 x табличка заградата бар 1 x табличка монтажа бар еден пакет на додатоци(Челик заклучување со завртки и навртки )

Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
сите
Бренд Име:
CNSPEED
Име На Модел:
Регистрација Плоча Држач
Објектот Ширина:
0inch
Шема:
ништовни
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Алуминиум
Посебна функција:
табличка рамка
Автомобил Производител:
За Фолксваген Голф GTi 10-14
боја:
Црна
SKU:
TT101094
табличка рамка:
Надворешност Додатоци ТАБЛИЧКА
Материјал:
Алуминиум

Најдобри понуди..