• Намалена цена
  • Неодамнешно
За 911 997 Модифицирани Techart Стил На Карбонски Влакна Страна На Телото За Полнење Страна Здолниште Трим Покрие Автомобил Стил 2005 2006 2007 2008 2009 2010
zoom_in

За 911 997 Модифицирани Techart Стил На Карбонски Влакна Страна На Телото За Полнење Страна Здолниште Трим

DEN 32259.00 35843.04

Количина на стоки
check Тековен


За Нас :
Ние не се земе нудиме на големо & количество цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Должина:
10inch
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Бренд Име:
HastonSportsline
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
За 911 997 Страна Здолниште
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Дијаметар:
10inch
категорија:
За 911 997 Страна Здолниште
Материјал:
Карбонски Влакна
боја:
Сребро.
Земја/Регион на Производство:
произведено во Кина
Инсталација:
Заменете
911-Година:
2008, 2009, 2006, 2007, 2010, 2005
Порше Модел:
911

Најдобри понуди..