• Намалена цена
  • Неодамнешно
Canbus OBD Контролер Автомобил Прозорецот се Тркалаат Авто Прозорецот се Затвори Поблиску Стакло-Отворање/Затворање на модуларен Систем За Chevrolet Cruze Malibu
zoom_in

Canbus OBD Контролер Автомобил Прозорецот се Тркалаат Авто Прозорецот се Затвори Поблиску Стакло-Отворање/Затворање

DEN 570.00 950.40

Количина на стоки
check Тековен

Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Ако заборавајте да го затворите windows , вие само треба да притиснете на "заклучување" функција, тогаш четири windows ќе се исклучи. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Инсталација : Инсталирајте тоа во оригиналната автомобил OBD интерфејс во состојба на пламен ( На OBD интерфејс се наоѓаше на централната конзола долниот лев агол) И потоа можете да ги користите по стартување на мотор е Погоден за : За Chevrolet Malibu 2009-2015 За Chevrolet Cruze 2009-2014 Пакетот вклучува : 1 парче прозорец OBD Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Име На Модел:
за chevrolet
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TPZLTWI
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
0cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
категорија:
OBD Автомобил Прозорец Поблиску
Материјал Тип:
ABS
автомобил модел 1:
За Chevrolet Cruze 2009-2014
автомобил модел 2:
За Chevrolet Malibu 2009-2015
Карактеристики:
Совршено интегрирани во автомобил CANBUS
Лесен за инсталација:
Само plug and play

Најдобри понуди..