• Неодамнешно
Метал Алуминиум e ПЛАНИНА Значка Амблем на Логото Налепница За Автомобили
zoom_in

Метал Алуминиум e ПЛАНИНА Значка Амблем на Логото Налепница За Автомобили

DEN 4800.00

Количина на стоки
check Тековен


Позитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга. Ве молиме љубезно ја напушти 5 ѕвезда НСД (Детални Продавачот Рејтингот) ако сте задоволни од нашите услуги и производи. Ве молиме ги споделите со нас вашиот проблем пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се осигура дека сите проблеми ќе се судрите ќе се реши брзо.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
PYRUNDA
Име На Модел:
CL-1248
Објектот Ширина:
4.7cm
категорија:
Амблеми
Модел:
Национално Знаме
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Алуминиум Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Должина:
10cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
Метал
боја:
Исто како и на слики
is_customized:
Yes
MOQ:
50pcs
Начин на производство:
Печат
Шема:
Embossment
Лента Тип:
Лепак Налепница
Метал Тип:
Алуминиум

Најдобри понуди..