• Намалена цена
  • Неодамнешно
Aliauto Автомобил-стил, Рефлексивни на Резервоар за Гориво Капа Налепница И Decal Додатоци За Smart Fortwo Forfour Forjeremy Forspeed Forstars
zoom_in

Aliauto Автомобил-стил, Рефлексивни на Резервоар за Гориво Капа Налепница И Decal Додатоци За Smart Fortwo

DEN 81.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен


Aliauto Автомобил-стил, Рефлексивни на Резервоар за Гориво Капа Налепница И Decal Додатоци За Smart Fortwo Forfour Forjeremy Forspeed Forstars
Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет PVC заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како на сликите се покаже Големина : 11x19cm Пакетот Вклучува : 1 x Aliauto Автомобил-стил, Рефлексивни на Резервоар за Гориво Капа Налепница И Decal Додатоци За Smart Fortwo Forfour Forjeremy Forspeed Forstars Инсталација Настава :
1.Anhydrous паста
ќе биде објавено на страницата се чисти.сува.
Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото.
користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух. 2.вода ставете ќе биде објавена на сајтот чисти одземени на сите, на крајот или на хартија,воден чистење агент распрска на телото лепило област и налепници на површината за џвакање постави добра позиција, на налепница внимателно прилог на возило тело со пластични scraper стружење,стружење од водата и воздухот. природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот. Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
11cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
гориво капа
Објектот Ширина:
9cm
Налепница Сместување:
резервоар за гориво капа
Материјал Тип:
домашно милениче

Најдобри понуди..