• Неодамнешно
Автомобил Додатоци Карбонски Влакна VTX стил Addon Одговара За 1989-1994 BNR32 R32 GTR TS Стил Diffuser Само Автомобил-stying
zoom_in

Автомобил Додатоци Карбонски Влакна VTX стил Addon Одговара За 1989-1994 BNR32 R32 GTR TS Стил Diffuser Само

DEN 5712.00

Количина на стоки
check Тековен


Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.

Тип На Објект:
Стил Украси
Модел Година:
1989-1994
Специјални Функции:
1
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Позиција:
Други
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди..