• Намалена цена
  • Неодамнешно
Yetaha 3 Копчиња на Далечинскиот Неисечени Црна Флип Автомобил Копче Школка Случај на Замена на Toyota RAV4 Yaris Venza Scion тц/xA/xB/xC Бесплатен Превозот
zoom_in

Yetaha 3 Копчиња на Далечинскиот Неисечени Црна Флип Автомобил Копче Школка Случај на Замена на Toyota RAV4

DEN 131.00 201.12

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема нов
3 Копче На Далечинскиот Клуч Случај
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Ова не е ОЕМ замена единица. Оној што ќе добие е ист како на сликата.
Напомена :
Овој објект не е далечен,тоа е само далечинскиот клуч школка случај.
Ве молиме проверете го вашето возило модел пред да се направи нарачка.
Клучот нож се стрижат,ќе мора да се намали на копчето сечилото на автомобилската locksmith
Fitment :
RAV4 2006-2010
Yaris 2007-2010
Venza 2009-2010
Матрица 2009-2010
Scion тц 2005-2010
Scion x A 2005
Scion xb 2005-2009
Scion xd 2005-2009
Пакет листата :
1 * Копчето Школка Случај

Објектот Должина:
95mm
Објектот Ширина:
39mm
Специјални Функции:
клучни случај
Бренд Име:
Yetaha
Производителот Дел Број:
Клучни Школка
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.024KG
Објектот Висина:
0mm
Состојба:
100% нови
клучни случај:
3 Копчиња За Повикување Случај
transponder чип:
No
Електроника/Батерија:
No

Најдобри понуди..