• Намалена цена
  • Неодамнешно
Автомобил Багажникот Rearguard се опфатени и Внатрешните + Надворешна Декорација Браник За Chevrolet Cruze 2 2017
zoom_in

Автомобил Багажникот Rearguard се опфатени и Внатрешните + Надворешна Декорација Браник За Chevrolet Cruze

DEN 3387.00 3763.68

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
Chevrolet Cruze 2016 2017
Бренд Име:
LB
Специјални Функции:
Автомобил Стил
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Модел Година:
2016 2017
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
Chevrolet Cruze 2016 2017
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..