• Неодамнешно
FRP Стаклени Влакна & Карбонски Влакна РЕ-GT Стил Bodykits 14pcs Одговара За 1992-1997 RX7 FD3S Браник Фендер Страна Здолниште Задните Diffuser
zoom_in

FRP Стаклени Влакна & Карбонски Влакна РЕ-GT Стил Bodykits 14pcs Одговара За 1992-1997 RX7 FD3S Браник Фендер

DEN 83952.00

Количина на стоки
check Тековен


Детали :
Тоа ќе се испраќаат преку Воздушниот Транспорт,ве молиме внесете го името на аеродромот во близина на вас,ние ќе ги провери превозот цена со испорака компанија (не од врата до врата),Дека треба да ги собереш на стоки и царинење.Или да обезбеди детални адреса,ние ќе ги провери врата до врата такса.Ви благодариме!!!
Вклучува :
FRP Предниот Браник, Јаглерод Пред Јаглерод Canards, FRP Пред Fenders , Јаглерод Пред Фендер Addon,
FRP Страна Здолништа,FRP Задните Fenders, Јаглерод Пред Diffuser, Карбонски Влакна Задните Diffuser

Објектот Висина:
1
Објектот Тежина:
1
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
1
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Објектот Ширина:
1
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна&Јаглерод Fibe
Другиот Дел Број:
1
Објектот Должина:
1
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Автомобил Производител:
Mazda
Автомобил модел:
RX7 FD3S
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..