• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Порше 911 997 Карбонски Влакна Огледало Покрие Trim2005~2010
zoom_in

За Порше 911 997 Карбонски Влакна Огледало Покрие Trim2005~2010

DEN 6690.00 7193.28

Количина на стоки
check Тековен

3 M лента вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.
За Порше 911 997 Карбонски Влакна Огледало Покрие Трим 2005~2010 1. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа.
Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци .
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања.

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
HABOS91105
Специјални Функции:
Огледало Маска
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
HastonSportsline
Објектот Тежина:
1.2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Модел Година:
2005~2010
Објектот Висина:
1inch

Најдобри понуди..