• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Kia K5 година LHD 4pcs Хром Автомобил Внатрешни Рачки на вратите Околу Сенка Рамки Покрие Намали Авто Ентериери Додатоци
zoom_in

За Kia K5 година LHD 4pcs Хром Автомобил Внатрешни Рачки на вратите Околу Сенка Рамки Покрие Намали Авто

DEN 869.00 1021.92

Количина на стоки
check Тековен


За Kia K5 2016 Година (Лева Рака Возење Модел) 4pcs Хром Автомобил Внатрешни Рачки на вратите Околу Сенка Рамки Покрие Намали Авто Ентериери Додатоци Објект Спецификација Бренд : Не-Брендирани (По Пазарот) Fitment : За Kia K5 2016 Година (Лева Рака Возење Модел) Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 4pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Kia K5(Лева Рака Возење Модел)
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2016 година
Име На Модел:
806121
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
8cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Најдобри понуди..