• Намалена цена
  • Неодамнешно
W213 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило за Мерцедес Бенц E-Класа W213 Седан E200 E220 250 E300 up
zoom_in

W213 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило за Мерцедес Бенц E-Класа W213 Седан E200 E220 250 E300

DEN 5902.00 6707.04

Количина на стоки
check Тековен

Mateteri : карбонски влакна
2. 3 M лента вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.
Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.
W213 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило за Мерцедес Бенц E-Класа W213 Седан E200 E220 250 E300 2016up
1.

Тип На Објект:
Спојлери
Модел Година:
До 2016 година
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
10inch
Мерцедес-Бенц Модел:
e300
Осветленост Дел Број:
за Мерцедес W213 подигање спојлер
Производителот Дел Број:
за Мерцедес W213 задниот спојлер
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
HABENZW21301
Објектот Должина:
10inch
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Другиот Дел Број:
за Мерцедес W213 спојлер на багажникот
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
за Мерцедес W213 задното крило
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
HastonSportsline
E300-Година:
До 2015
Објектот Тежина:
2.5kg
Fitment:
за Мерцедес W213 задните трупот крило
Година:
До 2016 година
Место на Потекло:
Кина

Најдобри понуди..