• Неодамнешно
Автомобил Додатоци Дел Карбонски Влакна Предниот Браник Одговара За 2011-2014 MP4 12-C 675LT Стил Предниот Браник (Треба 650S Светлата)
zoom_in

Автомобил Додатоци Дел Карбонски Влакна Предниот Браник Одговара За 2011-2014 MP4 12-C 675LT Стил Предниот

DEN 264000.00

Количина на стоки
check Тековен


Детали :
Тоа ќе биде подобро да не контактирате за да побарате на превозот надомест пред да го постави ова тело комплет, ние може да ви обезбеди поевтина превозот надомест како што се ВОЗДУШНИОТ ТРАНСПОРТ,или ние ќе брод тоа страна на курирската служба DHL до вас директно.R Кореја, Република Кореа, Монголија
3
Камбоџа, Индонезија, Малезија, Филипини, Сингапур, Тајланд, Виетнам
4
Австралија, Нов Зеланд, Папуа Нова Гвинеја,
5
Австрија, Белгија, Данска, Финска, Франција, Германија, Грција, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Норвешка, Португалија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, ВЕЛИКА британија Netherland,Фиџи,
6
Канада, U.
Fitment Прашање
Сите делови се тестираат опремени за автомобили пред калапи за да се обезбеди fitment, ние секогаш препорачуваме купувачот инсталирајте ги со професионален body shop имаат јаглерод или стаклени влакна искуство. Ви благодариме!!!
Опис :
Пакетот Вклучува : 1 x Дел Карбонски Влакна 675 LT Стил Предниот Браник
ФУНКЦИЈА :
Вакуум Инфузија Јаглерод
3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц Стандардно
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед.
· Се комбинираат превозот е avaliable зависи од тежината на објектот. E, Уганда
Плаќање
· Ние го прифаќаме Paypal како метод на плаќање
· За повеќе купувањето, ве молиме барање фактура и ние ќе ви испратиме вкупниот износ
· Било нецелосни трансакцијата ќе датотека неплатени спор во 7 дена
Услови
· Сите продажни се конечни и да се врати е прифатена за замена на основните
· Ве молиме контактирајте не за било deflective производ во рок од 14 дена откако ќе го примените вашиот објект
· Враќање објект мора во својата orginal и неискористени состојба вклучени мало пакување, инаку, замена, нема да бидат разгледувани
· Ние нема да се презема никаква одговорност за каква било физичка или купувачот злоупотреба штета
· Ве молиме бидете сигурни проверете го објектот пред потпишан за испорака или потпиша тоа како он-проверка на објект во случај на објектот damged од транзитната & можеме да поднесе барање.

Тип На Објект:
Браници
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Дел Карбонски Влакна
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2011-2014
Објектот Висина:
1inch
Автомобил модел:
MP4
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Portin Карбонски Влакна

Најдобри понуди..