• Намалена цена
  • Неодамнешно
За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 ABS Хром Страна на Вратата Задните Rearview Огледало Калапи Трим Шалче Лента Декорација Додатоци
zoom_in

За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 ABS Хром Страна на Вратата Задните Rearview Огледало Калапи Трим Шалче Лента Декорација

DEN 824.00 969.12

Количина на стоки
check Тековен


За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2016 2017 ABS Хром Страна на Вратата Задните Rearview Огледало Калапи Трим Шалче Лента Декорација Додатоци
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2016 2017 Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 2 парчиња/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Должина:
35cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
TOMEFON
Име На Модел:
XCXKQM
Објектот Висина:
10cm
Автомобил модел:
За Хонда Граѓански 2016 2017
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
Декорација
Материјал:
ABS
Модел Година:
За Хонда Граѓански 2016 2017

Најдобри понуди..