• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Hyundai Creta 2015 2017 Центар Конзола Панел Налепници Sequin Рамка Ентериерно Уредување Авто Додатоци
zoom_in

За Hyundai Creta 2015 2017 Центар Конзола Панел Налепници Sequin Рамка Ентериерно Уредување Авто Додатоци

DEN 805.00 894.24

Количина на стоки
check Тековен


За Hyundai Creta 2015 2016 2017 Центар Конзола Панел Налепници Sequin Рамка Ентериерно уредување Авто Додатоци Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Hyundai Creta IX25 2015 2016 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за Hyundai Creta ix25
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2015 2016 2017
Име На Модел:
813791
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
15cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Најдобри понуди..