• Намалена цена
  • Неодамнешно
10m 100 led String Самовила Светла Божиќ Светла Отворен и Затворен Свадба Декорација Светлина Garlands Guirlande Lumineuse Led String
zoom_in

10m 100 led String Самовила Светла Божиќ Светла Отворен и Затворен Свадба Декорација Светлина Garlands Guirlande

DEN 1660.00 1804.80

Количина на стоки
check Тековен

TKS!
Повеќе избор, добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL . Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена за да се постигне Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Различни групи може да се поврзе заедно. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Спецификации : Состојба : Новиот Тип : LED самовила светла Телото Големина : 10m долг(вклучувајќи 0.
Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани. Поставете го режимот што сакате со притискање на малото копче на кутијата за контрола.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.6 m power кабел должина) Моќ Кабел Должина : 0.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Пакет Содржина : 1pcs LED Светла самовила
Поени да се Напомене :
Вистинска боја на овие светла може да се разликува малку од бојата дека на сликите се покаже.

Wattage:
Blue, White, RGB, Pink, Purple, Warm white, Yellow, Red
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
YIMIA
Напон:
220V
Водоотпорен:
Yes
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
AC
Обликот:
Флорални
Број На Модел На:
Самовила Светла ALTA10-100R1-A12
самовила светла:
Yes
pisca pisca:
Yes
luzes став феста:
Yes
luces decorativas:
Yes
Navidad:
Yes
боја:
RGB
luces де navidad:
Yes
божиќ светла:
Yes
luces led став fiestas:
Yes
luzes де натални:
Yes

Најдобри понуди..