• Неодамнешно
Династија LED Соларна Ѕид Светла Сензор за паркинг (Надворешен Ѕид Светилка Ноќ Светлата Движење Контрола на Безбедност Градина Тремот Двор Вили Парк
zoom_in

Династија LED Соларна Ѕид Светла Сензор за паркинг (Надворешен Ѕид Светилка Ноќ Светлата Движење Контрола на

DEN 1440.00

Количина на стоки
check Тековен


Династија LED Соларна Ѕид Светла Сензор за паркинг (Надворешен Ѕид Светилка Ноќ Светлата Движење Контрола на Безбедност Градина Тремот Двор Вили Парк
Спецификација За Производ :
Бренд Име : Династија Осветлување
Број На Модел : Соларна Светилка Ѕид
Тип : Соларна Отворено
Извор на светлина : LED
Напон : 85-265 V
Батерија : вградена Литиум-јонска
Телото Боја : Сребрена
Материјал : Железо
Големина : 136 X90 X65 MM
Производ Големина На Пакување :
Пакување : 15 X10 X10 CM
Тежина : 0.5 КГ
Употреба :
Одговараат за : Градина, Парк, Ходници, Двор, Покривот, Базен, Пејзаж, Тремот, Итн
Производ На Профилот :
Превозот :
Напомена :
Во Однос На Производот :

боја:
Кул Бело 6500K
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
CQC,CCC,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
Извор На Енергија:
Сончевиот
Карактеристики:
соларна светилка ѕид
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
2 години
Тело Материјал:
Алуминиум
Diffuser:
Алуминиум легура
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
YY-001
Заштита Ниво:
IP65
Заврши:
Алуминиум Печење
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
LED

Најдобри понуди..