• Намалена цена
  • Неодамнешно
120 Lumens Преносни Соларен Полнач Фенер Итни 16 LED Кампување Фенер Водоотпорен Батерија Рака Чудак Светлина Светилка 2 боја
zoom_in

120 Lumens Преносни Соларен Полнач Фенер Итни 16 LED Кампување Фенер Водоотпорен Батерија Рака Чудак Светлина

DEN 643.00 756.48

Количина на стоки
check Тековен


Ова кампување фенер го користи ултра сјајна Led диоди кои се произведува многу светол зрак.
Карактеристики :
16 супер-светли LED светла, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век.
На животната средина и заштеда на енергија.
2 различни видови на полнење : сончевата, рака чудак
1 минута на cranking обезбедува 10 минути на светлината.
Со нерѓосувачки челик флексибилни рачка, тоа е лесно да се носат.
Совршен за кампување, планинарење, шатор, патни и други активности на отворено.
Спецификации :
Фенер Материјал : ABS
Рачка Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црна
LED Број : 16 LED Светла
Лумен : 120 Lumens
Батерија : 3 * Литиум Батерии
Полнење Метод : Сончевата, Рака Чудак
Објектот Големина(L * H) : приближно 10.6 * 18.5 cm / 4.17 * 7.28 во
Пакет Листата :
1 * Кампување Фенер
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" . Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе ви одговори во прв пат.

Извор На Енергија:
Сончевиот
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Напон:
6V
Употреба:
празник
Карактеристики:
Декорација
Број На Модел На:
АЛ-SL-M06
Гаранција:
6 МЕСЕЦ
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Тело Материјал:
Пластични
База Тип:
2G11
Бренд Име:
Feimefeiyou
Заштита Ниво:
IP33
Извор На Енергија:
Сончевиот
Клучни зборови:
led сончевата светлина отворено

Најдобри понуди..