• Намалена цена
  • Неодамнешно
T6 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Преносни Floodlight Туристички Кампување Отворено Потоп светлината светлина за надворешни работи кампување светилка
zoom_in

T6 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Преносни Floodlight Туристички Кампување Отворено Потоп светлината светлина за надворешни

DEN 1296.00 1850.40

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации :
1.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред. Извор на светлина : 1 XML T6 LED. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Школка Материјал : Алуминиум Легура
4. Големина : 145*260mm
Апликации :
Применливи за дома, канцеларија, сала за состаноци, хотел, кабинет, шопинг, центар и во шоу прозорци, паркови, продавница hoardings, паркинзите,и др.
Вниманието :
1. БЕЗ УВ или IR rediation. Тоа може да го користите во AC 90-240 V,но ако користите во AC 90-240 V ве молиме да го Отстраните батеријата.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини. Батерија : 3 x 18650 Батерии(батеријата не се вклучуваат)
7. Три вида на светлина до обрасци : Светла бела светлина, Слаба бела светлина, црвена+трепкачко сино светло
12.Бидете сигурни дека производите се надвор од дофатот форма деца.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само. Моќност : 10 W (2000 Lumens)
6. Ве молиме да ги подолу спецификација опис како точни и завршни информации.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays.Долг живот-век,ниска температура се зголемува. Начини : Висок-Низок Strobe
5. Hight-Brightnes SMD LED.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.Hight енергетска ефикасност,ниска потрошувачка на енергија. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.

Бренд Име:
QvvCev
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110-240V
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Новина
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Оптоварување
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Надворешниот Ѕид
Број На Модел На:
18186
Тип На Објект:
Поплави Светла
боја на светлина:
3 во 1 боја ,бела ,сина ,црвена
Погоден батеријата:
3* батерија 18650 (не се вклучуваат )
Пакетот Вклучува:
1* Floodlight (батеријата не се вклучуваат)

Најдобри понуди..