• Намалена цена
  • Неодамнешно
WANSENDA D300 USB Флеш Диск 3.0 Пенкало Диск 128GB 64GB 32GB 16GB 8GB 4GB Ротирачки дизајн Memory Stick Pendrive со бесплатен пакет
zoom_in

WANSENDA D300 USB Флеш Диск 3.0 Пенкало Диск 128GB 64GB 32GB 16GB 8GB 4GB Ротирачки дизајн Memory Stick Pendrive

DEN 144.00 287.52

Количина на стоки
check Тековен

Хардвер Барање : КОМПЈУТЕР со USB конекција,Лаптоп,MAC
9. Цврста Состојба Складирање, Шок доказ и електромагнетни доказ.8 GB 8 GB =околу 7. Издржливи складирање на податоци
7. Живот : >1 милион пати
10.Ова е пресметка на разликата помеѓу производителот и нашиот КОМПЈУТЕР 4 GB =околу 3.0 Пенкало диск 128 GB 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB 4 GB добар квалитет Pendrives Креативни pendrive
Капацитет на складирање : 4 GB. Напишете заштита префрлате
6.64 GB
cle usb usb memoria
Спецификација :
1.Новиот Дизајн Wansenda USB Флеш Драјвови Swviel Надворешен USB 3. ние искрено се надеваме дека може да ни остави од 5 ѕвезди повратни информации. Ниту надворешно напојување .Капацитет : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB.
Работна Температура : 0 ~ 60 C
Материјал : Пластични + Метал
Компатибилен : Windows 2000 / XP / Vista / win 7, Mac 9.
Производ Екранот
ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА
- Нашиот работен распоред
САД : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~ СУМ : 10 : 00
ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
О : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00
Руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00
Ние може да одговори на Пораки во рок од 24 часа, во рок од 36 часа за Викендот : )
- За Повратни информации и Оценка -
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
За реалниот капацитет на
Капацитет флеш меморија производи обично се испорачани во согласност со 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB компјутери, но оперативниот систем користејќи бинарна аритметика 1 MB = 1024 KB, 1 GB = 1024 MB, па така постојат некои разлики помеѓу екранот капацитет и стандарден капацитет на меморија производи. Поддршка на различни видови на оперативен систем. Брзо брзина во пишување/читање на трансфер
8.0 или над
Не nee d надворешен диск/напојување само приклучок во.6 GB 16 GB=приближно 14 GB-15 GB 32 GB=приближно 28 GB-30 GB 64 GB=приближно 58 GB-60 GB 128 GB=приближно 110 GB-120 GB најсигурни софтвер за да се потврди меморија е H2testw. USB конекција,поддршка Топла plug & Play.

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
USB
Енкрипција:
No
Стил:
Правоаголник,Стап
Бренд Име:
WANSENDA
производ тежина:
8G
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Времето на пазарот:
Мај-13
Тип На Производ:
Флеш Диск
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Функција:
Ротирачки дизајн USB Флеш Диск
тестирање на софтверот:
H2testw
usb стик:
64GB
флеш диск:
32GB
пен диск:
16GB
флеш картичка:
128GB

Најдобри понуди..