• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кристал ѓердан остава пен драјвови 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB usb флеш диск Метален Накит за Подарок usb меморија pendrive Флеш Диск
zoom_in

Кристал ѓердан остава пен драјвови 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB usb флеш диск Метален Накит за Подарок usb меморија

DEN 252.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен

Руски Купувачот Внимание Според прилагоди поштенска политика на руски,на име на примачот мора да биде целосно име и презиме.
Капацитети : 8 GB, 16 GB, 32 GB ,64 GB,128 GB. Брендирање Екран Печати | Engrave Оперативни Системи Win 98/SE/2000/XP/Vista/win7 | Linux | Mac Задржување на Податоците 10 години Согласност Ro HS/WEEE Конективност Hi-Speed USB 2.0 & 1.1 Компатибилност За Macs и Компјутери Прилагодено Боја се Достапни, може да бара минимум цел количество Време на Испорака од 3-5 дена Раш Нарачки : Достапни По Барање Моќ Без надворешна сила бара Гаранција 1 Година Гаранција Возачи Plug and Play компатибилен (Задолжително за Windows 98/95) Прочитате Брзина од 10-20 MB/втор (USB 2.0)
Напишете Брзина :
3-8 MB/втор (USB 2.0)
ние може да го прилагодите вашиот посебни логото, ако вашата цел е повеќе потоа 100pcs!!! детали за производот

Капацитет:
8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
боја:
Сребро, Злато
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Материјал:
Кристално
Времето на пазарот:
2012
Енкрипција:
No
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Ѓердан,Правоаголник,Стап
Бренд Име:
YXL
Број На Модел На:
YXL-S1
производ тежина:
22.9 g
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..