• Неодамнешно
Се движат Гумени Ајкула за Рекламирање
zoom_in

Се движат Гумени Ајкула за Рекламирање

DEN 12864.00

Количина на стоки
check Тековен


Се движат Гумени Ајкула за Рекламирање
1. Должина : 2.5 m
2. Материјал : краток кадифен
3. Правење занает : шиење,издржливи.
4. Додатоци : еден CE/UL компресор и торбичката
5. Цена : цената вклучува додаток
6. Пакување : вреќа од внатре и од надвор картон
7. Место на потекло : Hangzhou,Кина(Копно)
8. Превозот начин & Примање време : вашиот производ ќе биде предадена од страна на DHL,UPS-от или Fedex. Ние треба 3-5 дена за да го направи вашиот производ, и да ги изразат ќе потрае околу 5-7 дена, па ќе го добиете вашиот производ во 10-12 дена откако ќе ја потврди вашата нарачка.
Забелешка : За некои од оддалечени места, товарни и превозот време треба да се смета на друг.
Без разлика на тоа е за свадба,забава,концерт,фаза,куќа,чување или друга активност,тоа е убав избор, за да го изберете тоа декорирате вашиот настан.И тоа ќе ви донесе многу профит за вас.
Ако сакате да изберете друга боја или големина,pls контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите requiremnets.
За најголемиот дел цел,pls контакт со нас,тогаш може да се провери најдобра цена и товар за вас.
Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.
Повеќе гумени цртани филмови :
Пакет(торба внатре и картон надвор) Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.

Бренд Име:
anhang
Број На Модел На:
АХ-36948
is_customized:
Yes
Тип:
костимот

Најдобри понуди..