• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Бебе Безбедност Гума Агол Заштитници за табела Ф1 ТБ Продажба
zoom_in

4 Бебе Безбедност Гума Агол Заштитници за табела Ф1 ТБ Продажба

DEN 46.00 72.00

Количина на стоки
check Тековен

(GMT+8) од понеделник до сабота . да 18 : 00часот. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.4 Бебе Безбедност Гума Агол Заштитници за табела Ф1 ТБ Продажба Карактеристики :
Материјал : ПВЦ
Функција :
се користи против остар агол за да се спречи болни удари,
заштитете го вашето тело и децата од судрат против мебел
Боја : Јасно
Големина : 30мм x 30мм (приближно)
Функција : Сферични
Напомена : Пред употреба,површината на аглите мора да бидат чисти
4 x Биро Агол Заштитник
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Бренд Име:
Не-метал deviss
Тип:
Гума Агол Заштитници

Најдобри понуди..