• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дизел 16V АМЦ 908 753 22100-4A100 22010-4AA10 22100-4A01 заврши D4CB цилиндар на главата за Hyundai H1 H200 STAREX 2.5 CRDI
zoom_in

Дизел 16V АМЦ 908 753 22100-4A100 22010-4AA10 22100-4A01 заврши D4CB цилиндар на главата за Hyundai H1 H200

DEN 21373.00 24288.00

Количина на стоки
check Тековен

: 22100-4 A100 22010-4 AA10 22100-4 A01
3. Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. така може да се потврди за вас.
Топло совети за инсталација 1. 908 753
ОЕМ БР. Во нашата продавница, не 100% позитивни повратните информации до сега, можете да ја проверите на нашата повратните информации пред ставање ред.Пред превозот, ние ќе ги провери стоката строго и да се обезбеди тоа е во добра состојба.Ние ќе discucss заедно со вас да ги реши сите проблеми. За време на превозот, ние ќе ги провери статус на редовно и да ти кажам
За корисниците на задоволително : 1. Превозот од Dhl, fedex, ups-от, ems, тнт, или по море
За Плаќање : Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. Ве молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.5 CRDI
Опис на производот
1. Ве молиме да најде професионална техничар за да се инсталира за вас 3.com ве Молиме имајте во предвид : D4 CB имате неколку видови, тоа е подобро да не контактирате пред ставање ред.
Пакување & Испорака
Клиенти повратните Други делови ние, исто така, може да набавка :
Контакт : Мис може да
Trademanager : cncactus
E-mail : admin(at)hncactus. C ar апликација : Hyundai starex H200 H-1 STAREX 2. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи 3. По shippment, ќе се пополни во следење бр.Дизел 16 V АМЦ 908 753 22100-4 A100 22010-4 AA10 22100-4 A01 заврши D4 CB цилиндар на главата за Hyundai H1 H200 STAREX 2. во време и да ви остават порака 3.
За Превозот Ние ќе брод од страна на воздух експрес : DHL, FEDEX, UPS-от, EMS, ТНТ, итн Ако ви треба друг брод начини на, ве молиме слободно да ме контактирате
За услугата : 1. Цилиндар на главата модел бр. Цилиндар на главата вентили : 16 V
5. Ако било инсталација проблеми, можете да ме контактирате слободно, јас ќе одговори по гледам вашата порака Вашето задоволство е наша извршување, се надевам дека можеме да соработуваат за долго услови.

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
25cm
Зафатнина:
2.5 TDI
Име На Модел:
D4CB
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
2002-
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Должина:
60cm
Бренд Име:
HNCACTUS
Објектот Тежина:
30kg
Специјални Функции:
кориснички
мотор цилиндри на главата на моторот не.:
D4CB
глава цилиндар ОЕМ БР.:
22100-4A100/22010-4AA10/22100-4A010
Цилиндар на главата Пакување:
цврста картонска кутија/дрвени случај
Вентили:
16V
превозот:
воздухот express
Автомобил Производител:
Hyundai H1 H200 STAREX 2.5 CRDI

Најдобри понуди..