• Намалена цена
  • Неодамнешно
K03 турбополнач 06A145713DX 06A145713DV 06A145704T 53039880052 турбо За ауди AUQ ARZ JAE AWP АУМ AWU AWV BKF 1.8 Т
zoom_in

K03 турбополнач 06A145713DX 06A145713DV 06A145704T 53039880052 турбо За ауди AUQ ARZ JAE AWP АУМ AWU AWV BKF

DEN 8556.00 9722.88

Количина на стоки
check Тековен

8 L P 180 HP За АУДИ А3 TT,СЕДИШТЕ Леон Толедо II,За "ШКОДА" Octavia, "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta Бора Моторот : AUQ ARZ JAE AWP АУМ AWU AWV BKF BNU СТАН ARY AJQ BBU 1.8 Т Година : 2002-04 Моторот : AUQ 1. За време на превозот, ние ќе ги провери статус на редовно и да ти кажам
За корисниците на задоволително :
1. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи
3.8 Т ЛП 180 HP Моторот : AUQ/ARZ Година : 2000-03 За АУДИ А3 1.8 L P 180 HP
-
За Плаќање :
Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.com
Или ако контактирајте со нас за подобра цена, ако големо количество. 100% сосема нов 2.Пред превозот, ние ќе ги провери стоката строго и да се обезбеди тоа е во добра состојба.8 L P 180 HP За "Шкода" Octavia VRS Година : 2001-05 Моторот : AUQ 1. : 53039700052 53039880052 06 A145713 F 06 A145713 D 06 A145713 DX 06 A145713 DV 06 A145704 T 3.8 ЛП 180 HP Моторот : AUQ Година : 2004-06 За AUDI TT 1. По приемот на стоката, ве молиме да се спореди со вашиот стар објект прво пред инсталација
2.8 L P 180 HP За "Фолксваген" Jetta 1.K03 турбополнач 06 A145713 DX 06 A145713 DV 06 A145704 T 53039880052 турбо За ауди AUQ ARZ JAE AWP АУМ AWU AWV BKF 1.8 Т AJQ/ARY Година : 2000 - APP/AUQ 1.8 L P 180 HP За СЕДИШТЕ Леон 1. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.8 Т 180 HP За АУДИ А3 1.Ние ќе discucss заедно со вас да ги реши сите проблеми. во време и да ви остават порака
3.8 Т Година : 2000-05 СТАН 1. Ве молиме да најде професионална техничар за да се инсталира за вас
3.8 L P 180 HP За Фолксваген Голф GTI Година : 2002-04 Моторот : AUQ 1.

Број На Модел На:
K03
Бренд Име:
HNCACTUS
is_customized:
Yes
ОЕМ:
06A145713DX / 06A145713DV/ 06A145704T
Примена:
ауди , ФОЛКСВАГЕН, Шкода, СЕДИШТЕ Леон

Најдобри понуди..