• Неодамнешно
aslong JGA25-370TC висок квалитет 6v dc опрема моторни спојка 65mm тркала монтажа заградата за играчки
zoom_in

aslong JGA25-370TC висок квалитет 6v dc опрема моторни спојка 65mm тркала монтажа заградата за играчки

DEN 815.04

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.6,1/21,1/35,1/45,1/78,1/103,1/171,1/226,1/377,1/500.Ние може да напише ниска вредност за cutomer ако треба!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да ја песната за да ја домашната на нашата земја,но тоа не ефект на вашиот прима.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Pls изберете DHL/ Федекс/ЕМС. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ако ви требаат повеќе квантитет,Pls контактирајте со нас.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И Сега Aliexpress не им продавачот испратите Yan Wen, па тоа не може да се песна во песна. Ве молиме не го отворите спор и да ја напуштат било лошо повратни информации, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Pls чекаат во пациентот. Роботика, Мал Апарат, Fanner, Електрични Завеса; Медицински Пумпа, Хирургија Алатки, Медицински Stirrer, центрифугални Машина; Електричен Вентил, Actuator, медицински уред Електричен мотор,ниско ниво на бучава,ниска струја и без искра.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Забелешка : Pls потврди напон и брзина пред да нарачате,ако не одговори во рок од 8 часа по нарачка,ние ќе случаен испрати еден за овој тип,се надевам дека вашиот љубезно разбирање.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Фабрика Ако треба повеќе делови Pls кликнете и да ги достави цел.

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
176rpm, 133rpm, 77rpm, 281rpm, 644rpm, 35rpm, 16rpm, 12rpm, 26rpm, 58rpm, 1363rpm
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
сертификација:
CE
Вртежен момент:
0.1-10kg.cm
Commutation:
четка
Излезна Моќност:
2w
Тип:
Опрема Мотор
Број На Модел На:
JGA25-370TC
Напон(V):
6v
Бренд Име:
ASLONG
Постојана Струја(A):
380MA
Изградба:
Постојан Магнет
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
сертификација:
FCC

Најдобри понуди..