• Неодамнешно
P3 Затворен SMD 3in1 Полна Боја Led Panel Display Модулот 1/32 скенирање - 192*192mm - со маска - висок квалитет
zoom_in

P3 Затворен SMD 3in1 Полна Боја Led Panel Display Модулот 1/32 скенирање - 192*192mm - со маска - висок квалитет

DEN 1217.28

Количина на стоки
check Тековен


Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, T/T, Western Union
Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Купи со доверба! Ако објектот е неисправни кога ќе примите, ве молиме да не известите во рок од 3 дена и да го врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако сте задоволни со испорака објектот, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивен фидбек.
Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса со поштенски број и информации за контакт кога ставање ред. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Гаранцијата не вклучувајќи состојбите предизвикани од несреќа, вода, несоодветното користење или погрешно инсталација. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање на проверка. Во повеќето случаи, данок е никој или само неколку, тоа ќе зависи од различни земји. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса не е оддалечена област, во спротивно, ќе има дополнителна наплата на 38 без разлика на објектот е бесплатен превозот или не. 12 месеци гаранција. Ние ќе ви каже на следење на број, како е можно ние брод надвор. Ве молиме јавете се на изразат компанија агенти да се провери или да ни кажете за да ја проверите. Сите се враќа мора да се направат во нивните оригинални пакувања со доволно материјал за пакување.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ние ќе работиме заедно со вас да ги реши сите проблеми. Инаку, ние не може да преземе никаква одговорност за пакет губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ние ги испратите објектот за цел само адреса. Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите. Ако сакате да ја прогласи фактура со пониска вредност за царината, ве молиме да не информирате кога правењето на нарачката.

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
RoHS,УЛ,FCC,CE,CCC
Број На Модел На:
P3 Затворен SMD 3in1 Полна Боја Led Дисплеј Модул
Напон:
5V

Најдобри понуди..