• Неодамнешно
ASLONG 180S12 двојна 220v да го вклучите режимот за напојување 12V 15A за DC мотор
zoom_in

ASLONG 180S12 двојна 220v да го вклучите режимот за напојување 12V 15A за DC мотор

DEN 1395.36

Количина на стоки
check Тековен

И Сега Aliexpress не им продавачот испратите Yan Wen, па тоа не може да се песна во песна.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ние може да напише ниска вредност за cutomer ако треба!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да ја песната за да ја домашната на нашата земја,но тоа не ефект на вашиот прима. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Кина Пост mail порака не е брзо , Usally треба 15-60days arriived.Pls чекаат во пациентот. Ве молиме не го отворите спор и да ја напуштат било лошо повратни информации, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Број На Модел На:
180S12
Тип На Мотор:
dc мотор
Бренд Име:
ASLONG

Најдобри понуди..