• Намалена цена
  • Неодамнешно
8 Бои За Триумф СПРИНТ GT 2011 2012 2013 2014 2015 Sliver CNC Прилагодливи 2 прст Краток Мотоцикл Кочница Спојки Држела
zoom_in

8 Бои За Триумф СПРИНТ GT 2011 2012 2013 2014 2015 Sliver CNC Прилагодливи 2 прст Краток Мотоцикл Кочница Спојки

DEN 1063.00 1280.64

Количина на стоки
check Тековен


Мерење (многу tr u e)
Ефект на фотографии (ист стил кочница спојки показател за другите модели)

боја:
Сина, Црвена, Црна, Златна, Зелена, Sliver, Портокал, Титаниум
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Висина:
1.77cm
Објектот Должина:
14.56cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Име На Модел:
JZXMGW-112Trih21
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
6.81cm
Објектот Тежина:
0.36kg
Специјални Функции:
Краток Кочница Спојки Држела
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
ласерски логото:
За Триумф

Најдобри понуди..