• Намалена цена
  • Неодамнешно
Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Показател За SUZUKI GSF 600S Y-K4 РАЗБОЈНИК GSF600 2000 2001 2002 2003 2004 CNC Мотоцикл
zoom_in

Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Показател За SUZUKI GSF 600S Y-K4 РАЗБОЈНИК GSF600 2000 2001 2002

DEN 1585.00 1761.12

Количина на стоки
check Тековен

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување. Состојба : Резервни Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : со можност да биде продолжен & Виткање. Со користење на Логото : РАЗБОЈНИК Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Боја : Како на сликата се прикажува ако сакате други бои, ве молиме оставете порака за нас. Fitment : за SUZUKI GSF 600 S Y-K4 РАЗБОЈНИК 2000-2004(годината) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки држела (вклучувајќи полнач на рачката F14 S56)

боја:
Сребро Сина, Црвена, Сребрена Сина, Сребрена, Сина, Црна, Титаниум Сина, Титаниум Црна, Титаниум Злато, Сребро Црна, Сина, Сребрена, Титаниум Зелена, Сребро Црвено Сребрена, Црна, Црвена Сина, Сребрена, Портокалова Црно, Црвено Црно, Црвено Црна, Црвена
Бренд Име:
ДИВЈАК
Година:
2000-2004
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Висина:
0.59inch
Објектот Ширина:
2.36inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.38kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
5.9inch
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Име На Модел:
KYsuzuki ф-32
Карактеристики:
Кочница Спојки Држела
Тип На Објект:
Лост, Јажиња & Кабел
логото:
превод
Свитлива Degreed:
90
боја:
ЦРВЕНА СИНА, СРЕБРЕНА ЦРНОТО ЗЛАТО

Најдобри понуди..