• Намалена цена
  • Неодамнешно
8 Бои За Триумф SPEEDMASTER 2006-2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година Сина 2 прст Краток Мотоцикл Кочница Спојки Држела
zoom_in

8 Бои За Триумф SPEEDMASTER 2006-2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година Сина 2 прст Краток Мотоцикл

DEN 1065.00 1283.04

Количина на стоки
check Тековен


Мерење (многу tr u e)
Ефект на фотографии (ист стил кочница спојки показател за другите модели)

боја:
Сина, Црвена, Црна, Златна, Зелена, Sliver, Портокал, Титаниум
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
14.61cm
Име На Модел:
JZXMGW-112Trih26
Објектот Висина:
1.82cm
Објектот Ширина:
6.86cm
Објектот Тежина:
0.37kg
Специјални Функции:
Краток Кочница Спојки Држела
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
ласерски логото:
За Триумф

Најдобри понуди..