• Намалена цена
  • Неодамнешно
8 Бои За Триумф DAYTONA 955i 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 Сина CNC 2 прст Краток Мотоцикл Кочница Спојки Држела
zoom_in

8 Бои За Триумф DAYTONA 955i 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 Сина CNC 2 прст Краток Мотоцикл Кочница Спојки

DEN 1066.00 1284.48

Количина на стоки
check Тековен


Мерење (многу tr u e)
Ефект на фотографии (ист стил кочница спојки показател за другите модели)

боја:
Сина, Црвена, Црна, Златна, Зелена, Sliver, Портокал, Титаниум
Име На Модел:
JZXMGW-112Trih29
Објектот Висина:
1.85cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Објектот Должина:
14.64cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
6.89cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Специјални Функции:
Краток Кочница Спојки Држела
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
ласерски логото:
За Триумф

Најдобри понуди..