• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мотоцикл Задните накладките Одговара За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН FXST/FXSTI 06-07 FXSTB/FXSTBI 06-07 FLSTSC/FLSTSCI 06-07 FLSTF/FLSTFI 07
zoom_in

Мотоцикл Задните накладките Одговара За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН FXST/FXSTI 06-07 FXSTB/FXSTBI 06-07 FLSTSC/FLSTSCI

DEN 227.00 264.00

Количина на стоки
check Тековен

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Превозот време како што се следниве : 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Накладките Сет
100% Сосема нов.
Боја како на сликата. Цената за поставување(2 ПАРЧИЊА) ОДГОВАРА ЗА ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН : FXST/FXSTI 06-07 Р
FXSTB/FXSTBI 06-07 Р
FLSTSC/FLSTSCI 06-07 Р
FLSTF/FLSTFI 07 Р
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Alipay е Prefered.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
434-1
Објектот Должина:
10.7cm
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.195kg

Најдобри понуди..