• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Парчиња мотоциклите Масло Филтер за случај за BMW R100R R100RS R100RT R100S R45 R45N R50/5 R60 R65 R80RT R90S
zoom_in

4 Парчиња мотоциклите Масло Филтер за случај за BMW R100R R100RS R100RT R100S R45 R45N R50/5 R60 R65 R80RT

DEN 1234.00 1386.24

Количина на стоки
check Тековен


Во случај на каква било недоследност помеѓу compatibilities што е наведено во насловот, маса и опис, описот ќе се применува и да надвладеат.
Ве молиме проверете објект детални информации за да бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот мотоцикли. било Јасно информации, ве молиме ни e-mail пред место цел.
4 Парчиња мотоциклите Масло Филтер за случај за BMW R100 R R100 RS R100 RT R100 S R45 R45 N R50/5 R60 R65 R80 RT R90 S
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот мотоцикл ги исполнува нашите компатибилност.
Карактеристики : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Материјал : Хартија+ Метал Боја : Како на сликата прикажани Висина : 129 mm (5.06 во ) надворешен Дијаметар : 41mm (1.63 во ) Пакет Вклучуваат : 4 X Масло Филтри
Висока класа на квалитет и многу издржливи Лесно да го Инсталирате, Инструкциите не се вклучени. случај за следниве модели: ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање 1973-1990 BMW - R100 CS - 1000 Мотор -w/o масло кулер 1987-1994 BMW - R100 GS - 1000 Мотор -w/o масло кулер 1987-1996 BMW - R100 R - 1000 Мотор -w/o масло кулер 1987-1996 BMW - R100 RS - 1000 Мотор -w/o масло кулер 1987-1996 BMW - R100 RT - 1000 Мотор -w/o масло кулер 1973-1990 BMW - R100 S - 1000 Мотор -w/o масло кулер 1978-1985 BMW - R45 - 450 Мотор 1978-1985 BMW - R45 N - 450 Мотор 1969-1973 BMW - R50/5 - 500 Мотор 1969-1984 BMW - R60 - 600 Мотор 1978-1995 BMW - R65 - 650 Мотор 1978-1984 BMW - R65 LS - 650 Мотор 1969-1984 BMW - R75 - 750 Мотор 1984-1995 BMW - R80 - 800 Мотор -806 Мотор 1980-1995 BMW - R80 GS - 800 Мотор 1993-1995 BMW - R80 R - 800 Мотор 1984-1995 BMW - R80 RT - 800 Мотор 1982-1990 BMW - R80 ST - 800 Мотор 1975-1976 BMW - R90 - 900 Мотор 1969-1976 BMW - R90 S - 900 Мотор ЗАБЕЛЕШКА : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Име На Модел:
Масло Филтри случај за BMW R100R R100RS R100RT R100S R45 R45N R50/5
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
хартија+метал
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
homtru

Најдобри понуди..