• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Парчиња мотоциклите Масло Филтер за случај за Aprilia 125 RS4 RXV450 SXV450 SXV550 RXV550 SXV RXV 550 450
zoom_in

4 Парчиња мотоциклите Масло Филтер за случај за Aprilia 125 RS4 RXV450 SXV450 SXV550 RXV550 SXV RXV 550 450

DEN 830.00 932.64

Количина на стоки
check Тековен


Во случај на каква било недоследност помеѓу compatibilities што е наведено во насловот, маса и опис, описот ќе се применува и да надвладеат.
Ве молиме проверете објект детални информации за да бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот мотоцикли. било Јасно информации, ве молиме ни e-mail пред место цел.
4 Парчиња мотоциклите Масло Филтер за случај за Aprilia 125 RS4 RXV450 SXV450 SXV550 RXV550 SXV RXV 550 450
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот мотоцикл ги исполнува нашите компатибилност.
Карактеристики : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Материјал : Хартија+ Метал Висина : 47 мм (1.84 во ) надворешен Дијаметар : 45mm (1.78 во ) Боја : Како на сликата прикажани Пакет Вклучуваат : 4 X Масло Филтри
Висока класа на квалитет и многу издржливи Лесно да го Инсталирате, Инструкциите не се вклучени. случај за следниве модели: ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање За Aprilia Мотоцикл 125 RS4 2011-2012 450 RXV Enduro 2006-2012 450 SXV Улица Правни 2009 450 SXV Супер Мото 2006-2012 550 RXV Enduro 2006-2012 550 SXV Улица Правни 2009 550 SXV Супер Мото 2006-2012 ЗАБЕЛЕШКА : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Име На Модел:
Масло Филтри случај за Aprilia 125 RS4 RXV450 SXV450 SXV550 RXV550 SXV
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
хартија+метал
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
homtru

Најдобри понуди..