• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 2 ПАРЧИЊА V5 1200M BT Bluetooth Мотоцикл Шлем Спогодба за 5 Велосипедисти Interphone Водоотпорни Слушалки Зборува во исто време+ FM
zoom_in

2017 2 ПАРЧИЊА V5 1200M BT Bluetooth Мотоцикл Шлем Спогодба за 5 Велосипедисти Interphone Водоотпорни Слушалки

DEN 7488.00 9983.52

Количина на стоки
check Тековен

Answer : ___________________________ NOTE : (Детални операција метод, ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно) Bluetooth систем кој им овозможува на макс повик растојанието помеѓу двајца велосипедисти до to1200m и всушност ја реализира целосно дуплекс безжична комуникација меѓу пет велосипедисти во исто tme.Режим на 240h;
11.Работна брзина над 120km/h;
3. Полнење преку USB кабел е вклучен. Нашата цел е задоволството на клиентите! (Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодарам !) 2.Време на полнење околу 3h;
13.За Време на Испорака : Подолу е приближното време на испорака за различни земји (За повикување само, не е загарантирана) : сад : 7-20 дена; Русија : 15-35 работни дена; Австралија, Велика Британија : 20-30 работни дена; Германија, Ирска, Грција : 20 -25 работни дена; Канада,Шпанија и други Европски земји : 20-25 работни дена; Сингапур, Малезија и други југо-источно Азиските земји : 15-25 работни дена. Постојат 2units спогодба Слушалки во пакетот, ако сакате да спогодба со другите, ќе треба да се купи 3 или 4 единици.За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу ! Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши
. (Тоа може да го поддржи Max 5 единици.Вградени литиум полимер батерија со капацитет до 500m A;
10.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 1-3 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPS-от, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост веб-Сајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро.

Тип На Објект:
шлем слушалки
Напојување Режим:
Вградената Батерија
Режим На Конекција:
Bluetooth
Објектот Висина:
2.5cm
Максималниот Број на Говорници:
4
Бренд Име:
vnetphone
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Применливи Шлем Тип:
Универзална
Објектот Ширина:
4.7cm
Име На Модел:
V5
Објектот Должина:
8.2cm
Објектот Тежина:
0.55kg
Максимална Спогодба Растојание:
>1000m
Посебна функција:
FM,Водоотпорен,Редукција на Шум
Специјални Функции:
Full Duplex Вистинска Двонасочна Безжична Комуникација,2.4 GHz
Приклучок Тип:
само usb кабел за полнење
забелешка:
само полнење преку usb кабел ,ниту еден адаптер
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Тип:
bluetooth шлем спогодба
Велосипедисти врска:
5 велосипедисти
Bluetooth Верзија :
3.0
Време На Разговор:
8h
Handsfree Bluetooth Слушалки:
Авто-Примање На Мобилен Телефонски Повици
Стерео музика/аудио:
Со A2DP & EDR Bluetooth-От Мобилен Телефон/MP3/GPS,HiFi
Се применува прилики:
Мотоцикл и Скијање

Најдобри понуди..