• Намалена цена
  • Неодамнешно
WDF1093 20 МИЛИОНИ должина кошарка вода трансфер печатење филм Ширина 50cm хидрографски филм
zoom_in

WDF1093 20 МИЛИОНИ должина кошарка вода трансфер печатење филм Ширина 50cm хидрографски филм

DEN 1186.00 1248.00

Количина на стоки
check Тековен

За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни.

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Должина:
20m
Материјал Тип:
PVA
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Ширина:
0.5m
Специјални Функции:
PVA

Најдобри понуди..