• Намалена цена
  • Неодамнешно
L XL XXL XXXL Универзална Кавер-Мотор Мотор Покрие Маскирна Водоотпорен Dustproof УВ отпорни Поклопец за Мотор
zoom_in

L XL XXL XXXL Универзална Кавер-Мотор Мотор Покрие Маскирна Водоотпорен Dustproof УВ отпорни Поклопец за Мотор

DEN 771.00 1641.12

Количина на стоки
check Тековен


Превозот и ракувањето со такси не се враќа , Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени брод производи назад.
Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво ,ви Благодариме!
Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор како
што е можно поскоро .
Враќање политики
Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.
Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество ,
Како што 3000/5000/10000 или повеќе квантитет , ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена , Благодарение
Спецификации :
Боја : Маскирна
Материјал : 180 T Полиестер тафт
Големина : L ( 220*95*110cm)
XL (245*105*125cm)
2 XL (265*105*125cm)
3 XL (295*110*140cm)
Пакетот Вклучува :
1 * кавер-мото маска
1* Чување торба
Превозот
Ние ќе брод на светот.
Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Плаќање
Ние прифаќаме сите плаќања направени на alipay, Целиот предмет ќе се прават вредност околу 8 Па ќе да не плаќаат никакви даноци.
Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање.
Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 10-25 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја во
САД/Канада/велика БРИТАНИЈА/AU/Израел/Норвешка/Франција/руски/Германија/Украина/Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично трае околу 5-15 дена ,
Excepting виша Сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа нормално дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .
Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата.
Ако Објектот е неисправен или он-работа , ве Молиме ги споделите со нас детали проблеми и да се обезбеди некои Фотографија или Видео за да ги поддржи вашите поплаки , Ние ќе ви помогнеме
ќе се поправи или ќе ви испрати замена или парите назад откако ќе се примени на неисправни предмети.

Големина:
L, XL, XXL, 3XL
Материјал Тип:
180T полиестер тафт
Објектот Должина:
245cm
Бренд Име:
stenzhorn
боја:
Маскирна

Најдобри понуди..