• Намалена цена
  • Неодамнешно
L XL XXL XXXL Црна Кожна Корица Водоотпорен Затворен Отворено Заштитник Моторни Велосипед, Скутер Дожд Dustproof Опфаќа 4 Големини
zoom_in

L XL XXL XXXL Црна Кожна Корица Водоотпорен Затворен Отворено Заштитник Моторни Велосипед, Скутер Дожд Dustproof

DEN 696.00 1512.00

Количина на стоки
check Тековен


Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество ,
Како што 3000/5000/10000 или повеќе квантитет , ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена , Благодарение
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : 180 T Полиестер тафт
Големина : L (220*95*110 cm)
XL(245*105*125 cm)
2 XL(265*105*125cm)
3 XL(295*110*140cm)
Пакетот Вклучува :
1 * Црна кожна корица
1* Чување торба
Превозот
Ние ќе брод на светот.
Враќање политики
Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.
Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво ,ви Благодариме!
Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор како
што е можно поскоро .
Плаќање
Ние прифаќаме сите плаќања направени на alipay, Целиот предмет ќе се прават вредност околу 8 Па ќе да не плаќаат никакви даноци.
Ако Објектот е неисправен или он-работа , ве Молиме ги споделите со нас детали проблеми и да се обезбеди некои Фотографија или Видео за да ги поддржи вашите поплаки , Ние ќе ви помогнеме
ќе се поправи или ќе ви испрати замена или парите назад откако ќе се примени на неисправни предмети.
Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање. Во случај дека враќањето е барање , Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени , Во ре-saleable состојба.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа , Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени брод производи назад.Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети.
Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 10-25 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја во
САД/Канада/велика БРИТАНИЈА/AU/Израел/Норвешка/Франција/руски/Германија/Украина/Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично трае околу 5-15 дена ,
Excepting виша Сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа нормално дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .

Големина:
L, XL, XXL, 3XL
Материјал Тип:
180T полиестер тафт
Објектот Должина:
295cm
Бренд Име:
stenzhorn
боја:
Црна

Најдобри понуди..