• Неодамнешно
TAOTOP Големина 1m x 10m вода трансфер печатење филм животинско хидрографски филм WDF9017A
zoom_in

TAOTOP Големина 1m x 10m вода трансфер печатење филм животинско хидрографски филм WDF9017A

DEN 1272.00

Количина на стоки
check Тековен


TAOTOP Големина 1m x 10m вода трансфер печатење филм животинско хидрографски филм WDF9017 A
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
Се тркалаат големина : 1 квадратен метар на едно време во слободни.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
Персоналните Декорација
Бренд Име:
TSAUTOP
Објектот Ширина:
1m
Објектот Должина:
10m
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
PVA
Објектот Висина:
0.6m
Вода Трансфер Печатење Филм Дебелина:
0.03 мм-0.04 mm
Вода Трансфер Печатење Филм Карактеристики:
Вода Растворлив Отпорност На Триење
Вода Трансфер Печатење Филмски Материјал:
PVA
Вода Трансфер Печатење Филм Апликација:
пластични, fiberglass, дрво, керамика и метал
Вода OperationTemperature:
25~35 Целзиусови Степени
Име на производ:
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Филм
Обрасци:
Карбонски Влакна, Череп, Пламен, Кавер -, Дрво, Мермер

Најдобри понуди..