• Намалена цена
  • Неодамнешно
Аква Трансфер Печатење TSTY666 0.5 M * 20М Hydrografic Филм Вода Трансфер Печатење Филм
zoom_in

Аква Трансфер Печатење TSTY666 0.5 M * 20М Hydrografic Филм Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 1008.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

Аква Трансфер Печатење TSTY666 0.5 M * 20М Hydrografic Филм Вода Трансфер Печатење Филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. 5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
20m
Бренд Име:
iTAATOP
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Ширина:
0.5m
Вода Трансфер Печатење Филм Дебелина:
0.03 мм-0.04 mm
Функција:
Вода Растворлив Отпорност На Триење
Примена:
печатачи, глувчето, автомобил врата/тркало на автомобилот/автомобил хауба
Име на производ:
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Филм
Во Однос Производи:
Брзина Форма,потопување Резервоарот, Машина за Перење
Обрасци:
Карбонски Влакна, Череп, Пламен, Кавер -, Дрво, Мермер
Вода Операција Температура:
25℃~35℃
Хидрографски Филм Празен Филм на Потекло:
Јапонија

Најдобри понуди..