• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мотоцикл Гас Кабел Педалот за гас Контрола Жица Carburetor Линија За ЈАМАХА XJR400
zoom_in

Мотоцикл Гас Кабел Педалот за гас Контрола Жица Carburetor Линија За ЈАМАХА XJR400

DEN 475.00 528.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Превозот време како што се следниве : 2. Alipay е Prefered.
898
Пригушување Кабел
100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата
Погодни За :
XJR400
1. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Бренд Име:
CAKEN
Објектот Дијаметар:
1cm
Име На Модел:
03231513
Објектот Должина:
77cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
80g

Најдобри понуди..