• Неодамнешно
Мотоцикл Брзинометар Броило Мерач АТВ Велосипед, Скутер позадинско осветлување Двојна Брзина метар LED Индикатор DC 12V Модифицирани Брзинометар
zoom_in

Мотоцикл Брзинометар Броило Мерач АТВ Велосипед, Скутер позадинско осветлување Двојна Брзина метар LED Индикатор

DEN 636.48

Количина на стоки
check Тековен

торба Мотоцикл Брзинометар Броило Мерач АТВ Велосипед, Скутер позадинско осветлување Двојна Брзина метар LED Индикатор DC 12 V Модифицирани Брзинометар Опис : Сосема нов и висок квалитет на Нагласи LED светлото Нерѓосувачки челик школка Школка во Боја : Сребро Внатрешна Боја : Бела Функција : Со јачина на светлина, LED осветлување, dual броило. Со Ноќни светла и лесен водич покажувачот на Жици Дијаграм : позитивните electrode на Неутрален : Зелено и црвено линија позитивните electrode на Светлата : Deep Blue линија позитивните electrode на вртење индикатор : Портокал и светло сина линија за право и лево Негативни electrode на три Индикатори : Црна линија Светлото и совети жици : Позитивни : Red ; Негативни : Црно-бело Пакување листа : 1x Мотоцикл Броило Брзинометар
Детали За Производот

Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
мотоцикл брзинометар
Објектот Должина:
2.2inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ДЛАБОКО ТЕХНИКА
Име На Модел:
DTMVSO01
Објектот Ширина:
2.7inch
Објектот Висина:
2.7inch
Објектот Дијаметар:
2.2inch
Објектот Тежина:
0.3kg

Најдобри понуди..