• Неодамнешно
T5 СТП Отвори Времето Ремени Појас со 50 метри должина и ширина 6mm
zoom_in

T5 СТП Отвори Времето Ремени Појас со 50 метри должина и ширина 6mm

DEN 3240.00

Количина на стоки
check Тековен


Слики од T5 СТП Отвори Времето Појаси :
Воведувањето на времето Појас
Времето појаси
Забот Тип : T5
Забот Број : 10000
Должина : 50m
Ширина : 6mm
Материјал : PUwith челик јадрото
Облик : отворена
Пакување :
1.Според нашите Холандија клиент Ние продаваме мерењето појас со pack .
Еден пакет содржи :
1. Времето појаси :
список на T5 Отвори Времето Појас со 50 метри должина и ширина 6mm
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Deana Li
Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
T5 СТП Отвори Времето Појас ширина 30мм СТП со челик core US$ 39.80 /многу
10 метри / многу
T5 Alumiunum Времето појас Макара и времето Појас US$ 128.81 /многу
18 парчиња / многу
времето макара 21 T5 времето pulleys со 6mm понесе US$ 17.40 /многу
5 парчиња / многу
T5 времето макара со еден прирабница/ продава од пакети US$ 24.54 /пакет
T5 Алуминиум Времето макара/ продава по дел US$ 24.65 /многу
5 парчиња / многу
340 T5 круг времето појас 15mm ширина 340mm должина 68 заби/гума со glassfibre US$ 14.03 /многу
5 парчиња / многу
T5 и MXL времето pulleys и времето ремени US$ 131.75 /пакет
Отворен крај тајмингот појас T5/ продава од метар US$ 154.64 /парче

Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
T5
Тип:
времето појас
боја:
Бела
Ширина:
6mm
Тип:
T5
Должина:
50M
Материјал:
СТП со челик јадрото
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..